Treasure X – Shark’s Treasure

1.799 ден Со ДДВ

16 нивоа на авантура со неверојатна игра! Игра што ќе го забавува вашето дете со часови. Спасете го ексклузивниот ловец на богатства и расечете ја ајкулата! Отворете ги вилиците и спасете го ловецот, потоа исечете го стомакот на ајкулата за да ги пронајдете тајните што се скриени внатре! Овој ловец е ексклузивен и е достапен само во овој пакет.

Нема на залиха

Спореди
SKU: ME41578 Категории , ,
Бренд:: Treasure x
Brands