Travel Bag Eezy S Line

2.899 ден Со ДДВ

Олеснете си го патувањето со вашата количка Eezy S благодарение на Cybex Eezy S Travel Bag. Склопете ја количката и ставете ја во торбата. Идеална за авионски багаж или за прошетки, со каишот кој се наоѓа на торбата можете да си ја носите како ранец.

6 на залиха

Спореди