Trash Robot

689 ден Со ДДВ

Помогнете да се спаси животната средина со употреба на пластични шишиња и претворете ги во зелени проекти. Потребно е само малку фантазија. Претворете го непотребното пластично шише за пијалок во еколошки робот. Совршен комплет за две деца – вклучува 2 роботски погони.

На залиха

Compare
Шифра: 4M04587 Категории: , ,
Бренд:: 4M
Brands