Transformers Micromaster asst

1.599 ден Со ДДВ

Придружете им се на моќните Transformers или на деструктивните Decepticons Повеќето играчки на tрансформерите имаат одлично оружје и одлични одлики за конвертирање. Соберете кул карактери. Се продаваат одделно.

На залиха

Compare
Шифра: HASE7119 Категории: , ,
Бренд:: Transformers
Brands