Transformers – Маска

1.099 ден Со ДДВ

Придружете им се на Трансформерите со маската Bumblebee или Optimus Prime. Маската е дизајнирана со детали инспирирани од филмот и лесно прилагодливи ремени за удобно носење.

На залиха

Спореди