Transformers Cyberverse Ultra Figures asst

2.599 ден Со ДДВ

Стартувајте во нова возбудлива акција со вашите омилени суперхерои. Ликовите од Cyberverse се претвораат од авторобот во возило, диносаурус, вселенско летало во неколку лесни чекори, а последниот чекор од трансформацијата автоматски предизвикува уникатен напад на ликот што тој го претставува. Обидете се со Bumblebee, Starscream и ужасниот негативец Grimlock, соберете го целиот тим и направете ги вашите трансформатори во битка!

1 на залиха

Спореди
SKU: HASE1886 Категории , , Ознака:
Бренд:: Transformers
Brands