Transformers Cyberverse Ultimate asst

3.799 ден Со ДДВ

Трансформери Cyberverse ultimate class Optimus Prime или Magatron. Играчките имаат висок степен на дета detailност и изгледаат точно како на екранот. Вашето дете ќе може да ја собере целата колекција и да организира неверојатно интересна игра. Фигурите се лесни за трансформација, помагајќи му на момчето да ја развие својата фантазија и фината моторика.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE1885 Категории , , Ознака:
Бренд:: Transformers
Brands