Transformers Cyberverse 1 Step asst

1.459 ден Со ДДВ

Придружете им се на Трансформерите во нова акција за да ја спасите планетата од злобните Decepticons. Како возило избегнувајте ги сите експлозии на патот и кога ќе стигнете до непријателот, трансформирајте се во робот и победете. Соберете го вашиот тим и почувствувајте ја возбудливата акција на трансформација во само еден чекор.

На залиха

Compare
Шифра: HASE3522 Категории: , ,
Бренд:: Transformers
Brands