Трактор со кипер приколица, звук и светло

999 ден Со ДДВ

Трактор со приколица, со звук и светло. Тракторот има звучни и светлосни ефекти, кои ја прават играта пореална и позабавна.

На залиха

Compare
Шифра: MGZ819619 Категории: , ,
Бренд:: Останато