Toy Story Patoto Pals set

2.999 ден Со ДДВ

Направете го вашиот совршен господар на компирот. Ставете нос, уши, уста, очи… И направете различни фигури на познати херои од „Toy Story 4“ како што се Buzz, Woody, Bo Pip, Forki, Duke Cabum, поврзувајќи делови што се погодни за секој компир. Забавувајте се и дизајнирајте сопствена колекција компири и оживејте ги возбудливите авантури на вашите омилени херои. Тие се симпатични забавни, весели, разиграни. Со помош на 28 додатоци играта може да започне.

1 на залиха

Спореди
SKU: HASE4783 Категории , , Ознака:
Бренд:: Toy Story 4
Brands