Торба за ужина – Еднорог

1.149 ден Со ДДВ

Торба за ужина која ќе го направи секој оброк на вашето дете многу забавен. Пространа торба со ликот на вашето омилено милениче ќе може да содржи сендвичи, закуски и пијалоци. Лесна за чистење, термички изолиран ентериер што ќе помогне во одржување на вистинската температура на оброкот на вашето дете. Има и дополнителен мрежен џеб за лични предмети, како што се клучеви или пари. Специјалната рачка ви овозможува да ја закачите торбата на кој било ранец.

На залиха

Спореди
SKU: HOP9H776610 Категории , , Ознака:
Бренд:: Skip Hop
Brands