Tokyo

4.875 ден Со ДДВ

Изградете ја оваа впечатлива архитектура на Lego Architecture Tokyo за возрасни, со автентично детални модели на иконски градби и обележја и прикажете ја вашата страст за овој жив град.

Нема на залиха

Compare
Шифра: 20LEG21051 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands