Tobot Mini Tritan

2.579 ден Со ДДВ

Оживејте ги вашите омилени Тоботи! X, Y и Z сега се трансформираат и комбинираат во супер-робо Тритан. Роботот Тритан е акциона фигура и автомобилите имаат брзи тркала – без разлика дали се борите или возите, дејството на Тобот е загарантирано! Трансформацијата е супер лесна и најмладите обожаватели на tobot брзо ќе ја совладаат!

Нема на залиха

Спореди
Шифра: HASTWT10565 Категории: , ,
Бренд:: Tobot
Brands