Tobot Mini Titan

2.529 ден Со ДДВ

Оживејте ги вашите омилени Тоботи! X и Y сега се трансформираат и комбинираат во супер-робо Титан. Роботот Титан е акциона фигура и автомобилите имаат брзи тркала – без разлика дали се борите или возите, дејството на Тобот е загарантирано! Трансформацијата е супер лесна и најмладите обожаватели на tobot брзо ќе ја совладаат!

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASTWT10558 Категории , , Ознака:
Бренд:: Tobot
Brands