Tobot Mini Giga 7

ден Со ДДВ

Тobot Mini Giga 7 се состои од 7 дела кои стануваат 6 автомобили (D, T, K, Z, V и Y) и хеликоптер ( X) со едноставно склопување и трансформација. Дополнете ја вашата колекција на возниот пар и уживајте во трките со нив.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASTWT10787 Категории , ,
Бренд:: Tobot
Brands