Tobot Mini Adventure Y

1.099 ден Со ДДВ

Играчката Mini Tobot X е мини верзија на истоимениот херој на Tobot X, кој брзо и лесно се трансформира во автомобил. Оваа акциона фигура Mini Tobot X ќе ја поттикне фантазијата на вашето малечко и ќе го одведе во незаборавни авантури за спасување на градот!

На залиха

Compare
Шифра: HASTWT10459 Категории: , ,
Бренд:: Tobot
Brands