Tobot Mach W

3.729 ден Со ДДВ

Моќен и бестрашен Тобот и пилотот Нејтан, со едноставно склопување и трансформација, станува вистински борбен авион миг. Овој робот лесно ќе може да патролира и во градот и во воздушниот простор. Без разлика дали станува збор за играчки робот со силен оклоп и подвижни раце и нозе, борец со две пушки, или брз авион што може да пука бомби и да лета, секоја од овие три форми ќе го однесе детето во возбудлива авантура и ќе го натера да и се препушти на својата имагинација.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASTWT10497 Категории , ,
Бренд:: Tobot
Brands