Tobot Evolution W

2.999 ден Со ДДВ

Tobot Evolution W се трансформира од автомобил во летачки робот во 17 чекори. Соберете го вашиот тим Тоботи и играјте ги вашите омилени борби.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASTWT10121 Категории , , Ознака:
Бренд:: Tobot
Brands