Tobot Adventure V 3 in 1

3.729 ден Со ДДВ

Tobot Adventure V можете да го репродуцирате со 3 различни режими! Како робот, ховеркрафт или комбе за испорака. Секоја од овие три форми ќе го однесе детето во возбудлива авантура и ќе ги натера да си ја пренесат фантазијата. Играчката има звучни ефекти.

Нема на залиха

Compare
Шифра: HASTWT10480 Категории: , ,
Бренд:: Tobot
Brands