Tobot Adventure T 3 in 1

3.729 ден Со ДДВ

Моќниот и бестрашен Тобот станува едноставен борбен тенк или моќен трактор со едноставно склопување и трансформација. Без разлика дали станува збор за робот играчка со силен оклоп, трактор со детектор за откривање на разни метални предмети и богатства, или тенк со додаток за испукување, секоја од овие три форми ќе го однесе детето во возбудлива авантура и ќе ги натера да си ја пренесат фантазијата. Играчката има светлосни и звучни ефекти.

На залиха

Спореди
Шифра: HASTWT10473 Категории: , , Ознака:
Бренд:: Tobot
Brands