Tin Can Cable Car

1.149 ден Со ДДВ

Рециклирајте конзерва за пијалоци и претворете ја во единствена жичара. Инсталирајте го во вашата спална соба и гледајте како се движи горе и долу. Тоа е одличен проект за машинска наука.

На залиха

Спореди
Шифра: 4M03358 Категории: , , Ознака:
Бренд:: 4M
Brands