TIE Fighter™ Attack

1.599 ден Со ДДВ

Дајте му на вашиот млад пилот совршен вовед во борбените Star Wars со овој сет TIE Fighter Attack. Со oтворен кокпит со простор внатре за минифигурата TIE Fighter Pilot и специјални коцки за стартери што им овозможуваат на градителите за прв пат да ја доживеат гордоста да го конструираат моделот, сето тоа самостојно.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75237 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands