The Panda Nursery

1.489 ден Со ДДВ

Овој активен Lego сет ги збогатува авантурите на Minecraft со потполно нова димензија. Децата можат да градат и да си играат во сопствената средина на Minecraft. Има колиба да се подготви за пандите, со кревет на покривот за уморни бебиња. И, ако има некое злато од Minecraft што треба да се ископа, Алекс има свој дијамантски пикс!

Нема на залиха

Compare
Шифра: 20LEG21158 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands