The Knight Bus™

3.329 ден Со ДДВ

Со страничен панел со шарки за лесен пристап до ентериерот и покрив што може да се отстрани за да се открие горната палуба, оваа волшебна играчка автобус кој треба да се состави, има многу потенцијал за игра.

Нема на залиха

Compare
Шифра: 19LEG75957 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands