The cranial wizard’s dungeons

8.399 ден Со ДДВ

Акционо спакуваниот сет LEGO NINJAGO Skull Sorcerer’s Dungeons вклучува 8 минифигури, од кои и нинџите Cole, Zane и Lloyd. Занданите им дозволуваат на креативните деца да уживаат во безброј часови воспоставувајќи битки инспирирани од ТВ сериите.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG71722 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands