The ‘Abandoned’ Mine

1.694 ден Со ДДВ

Со сетот The ‘Abandoned’ Mine се оживува класичната акција на Minecraft во реалниот свет, децата ќе му помагнат на водечкиот лик на играта во рудникот, градат и истражуваат, обидувајќи се да преживеат постојани напади од разни непријателски суштества.

Нема на залиха

Compare
Шифра: 21LEG21166 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands