Термос со сламка – Лама

1.689 ден Со ДДВ

Детски термос за пијалок од нерѓосувачки челик со силиконски ракав кој не се лизга за да ги заштити малите раце од студени површини. Има прилагодлив ремен што се прицврстува иможе да се прикачи, заедно со капак што се отвара, така што флексибилната сламка останува чиста.

На залиха

Compare
Шифра: HOP9I239210 Категории: , ,
Бренд:: Skip Hop
Brands