TalosS 2in1 BLK Deep Black

33.999 ден Со ДДВ

Количката Talos S 2in1 е дизајнирана за активно семејно патување. Заменувајќи ги ткаенинските компоненти на рамката, Talos S 2-in-1 може да се смени од корпа на седиште. Релаксирачки возења се загарантирани од одличните неверојатни теренски тркала и мазната суспензија на сите тркала. 2-во-1 Корпа се претвора во седиште Talos S 2 во 1 е подготвен за употреба од раѓање. Може да се смени од корпа на седиште, со едноставно заменување на компонентите на меките ткаенини на рамката. Удобни, но издржливи, тркалата за колички Талос им даваат слобода на авантуристичките родители да пристапат до кој било терен и да му дадат удобност на возењето на своето дете. Одличната суспензија на сите тркала апсорбира каква било нерамномерност на патот, притоа обезбедувајќи му удобност и безбедност на детето во количката. XXL крошна. Заштитете го вашето дете со проширен XXL покрив изработен од заштитна ткаенина UPF50 +, кој има мрежен прозорец за воздух и циркулација на воздухот во топлите денови.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY520002651 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands