T-Rex & Triceraptors – Glow In The Dark

1.099 ден Со ДДВ

Станете млад палеонтолог и побарајте фосили на два антички диносауруси Т-рекс и Трицераптос. Претставете ја играта помеѓу предатори и видете како светат во мракот.

На залиха

Compare
Шифра: CLEMY61245 Категории: , ,
Бренд:: Clementoni
Brands