Stroller Parasol

2.990 ден Со ДДВ

Чадор за количка компатибилен со Cybex Priam или Mios. Лесно се прицврстува на шасијата за количката, фрлајќи прекрасна сенка на вашето малечко додека шетате заедно во светли сончеви денови. Стожерните точки на држачот на чадорот, гарантираат дека можете да ја насочите сенката точно таму каде што е потребно, без разлика каде е сонцето. Специјална постава во внатрешноста на чадорот обезбедува дополнителна UPF50 + заштита од тие штетни сончеви зраци. Овој паметен чадор е завршницата на стилските колички.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY515404008 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands