Stephanie’s Play Cube

699 ден Со ДДВ

Кутија со задоволства. Во внатрешноста на овој сет се наоѓа минијатурен свет на забава со Стефани и нејзините кулинарски вештини во кујна.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG41401 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands