Steffi Love Fantasy Princess asst

799 ден Со ДДВ

Стефи во сина облека од принцеза со розова дијадема, ѓердан, чевли и четка. Стефи во розов фустан од принцеза со виолетова дијадема, ланец, чевли и четка. Куклите се продаваат одделно.

На залиха

Compare
Шифра: STEFSB3423 Категории: , ,
Бренд:: Steffi Love
Brands