Star Wars™ Advent Calendar

2.499 ден Со ДДВ

Изградете празнична радост со LEGO Star Wars Advent Calendar, со карактери што можат да се состави, возила и локации зад секое прозорче.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75279 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands