Spiral Art Machine

799 ден Со ДДВ

Создадете Spiral Art со оваа забавна и лесна спирална машина. Вметнете различни маркери во различни отвори на машината што работи со батерии, а потоа поставете ја на парче хартија за да ги нацртате дизајните. Забавата е неограничена.

На залиха

Спореди
Шифра: 4M03502 Категории: , , Ознака:
Бренд:: 4M
Brands