Spinjitzu Slam – Zane

799 ден Со ДДВ

Одлично за соло или социјална игра, децата ќе обожаваат да го пресоздаваат ефектот на нинџа торнадо со сетот Spinjitzu Slam – Zane. Ставете ја минифигурата во неговиот вртлив торнадо, прицврстете ја на фрлачот и треснете го фрлачот за да ја испратите минифигурата спирално кон целта.

На залиха

Compare
Шифра: 19LEG70683 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands