Spinjitzu Slam – Jay

799 ден Со ДДВ

Децата ќе можат да ги усовршуваат своите вештини за Spinjitzu со сетот Spinjitzu Slam – Jay . Оваа играчка со нинџа торнадо вклучува и мини-фигура за позабавна имагинативна игра на улоги.

На залиха

Compare
Шифра: 19LEG70682 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands