Spinjitzu Flash – Lloyd

777 ден Со ДДВ

Забавен и интерактивен сет LEGO Spinjitzu. Воодушевувачките авантури со коцки се загарантирани за вашата мала нинџа кога ќе ја изградат оваа забавна играчка. Тие можат да ја стават минифигурата на Lloyd во Spinjitzu спинерот Нинџаго и да го истрелаат во воздухот.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG70687 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands