Spinjitzu Flash – Kai

777 ден Со ДДВ

Забавен и интерактивен сет LEGO Spinjitzu. Воодушевувачките авантури со коцки се загарантирани за вашата мала нинџа кога ќе ја изградат оваа забавна играчка. Тие можат да ја стават минифигурата на Каи во Spinjitzu спинерот Нинџаго и да го истрелаат во воздухот.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG70686 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands