Spiderman Venom Burst

999 ден Со ДДВ

Ликови од новиот цртан филм Спајдермен со мини фигурa скриена внатре. Притиснете ја фигурata и излегува слајм и откријте ја мини фигурата скриена во слајмот.

На залиха

Compare
Шифра: HASE8690 Категории: , ,
Бренд:: Spiderman
Brands