Spiderman – Маска

2.299 ден Со ДДВ

Децата можат да играат улоги на супер херој со оваа Spider-Man Stealth маска инспирирана од Spider-Man Far From Home. Очила и спуштени очи кои се движат, замислете како ги канализирате сетилата на пајаците како Спајдермен. Притиснете ја рачката од страната на очилата за да ги раздвижите очите и да покажете различни изрази.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE3563 Категории , , Ознака:
Бренд:: Spiderman
Brands