Spider-Man’s Spider Crawler

3.259 ден Со ДДВ

Тимот Спајдермен и Спајдермен 2099 вплотени во акција за да ги прогонуваат крадците со дијаманти Sandman и Vulture во сетот LEGO Marvel Spider-Man Spider-Man’s Spider Crawler. Ов0ј суперхеројски сет вклучува 4 минифигури на LEGO со оружје, песочна база што може да се изгради со скриени дијамантски елементи, како и крилја што можат да се градат на Vulture.

На залиха

Compare
Шифра: 19LEG76114 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands