Spider-Man and Ghost Rider vs. Carnage

1.599 ден Со ДДВ

Дозволете им на децата да контролираат уникатен суперхеројски судир со 3 иконски ликови на Марвел, со сетот Spider-Man and Ghost Rider vs Carnage. Сетот кој треба да го составите содржи минифигури на Spider-Man, Carnage и Ghost Rider, робусниот и стилски автомобил на Ghost Rider со отстранлив покрив и супер-полнач со стрелач со 3-столпчиња на неговата хауба.

На залиха

Compare
Шифра: 21LEG76173 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands