Solution Z-fix Deep Black

20.999 ден Со ДДВ

Седиште за автомобил Solution Z-Fix кое расте со вашето дете, од приближно 3 до 12 години. Solution Z-Fix е сертифициран со најновиот безбедносен стандард на UN R129/03 во кој се вклучени засилени процедури за тестирање за странични судири. Опремен со 12 поставки за висина и автоматско прилагодување на ширина, заштитниците на главата и на рамото можат лесно да се прилагодат со една рака за да ги исполнат индивидуалните потреби за просторот на секое дете. Патентираниот потпирач за глава се потпира на главата на вашето дете во безбедносната зона на седиштето на автомобилот, а системот за вентилација на седиштето го задржува седиштето на ладна температура за удобност на вашето дете во топли денови.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY520000614 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands