Solar Science

799 ден Со ДДВ

Овој научен комплет ја користи моќта на сонцето за прочистување на водата или варење јајце во контејнер со метална фолија. Толку е едноставно, но толку ефикасно, што ќе ве воодушеви! Можете да ги импресионирате сите, користејќи ја моќта на сонцето.

На залиха

Compare
Шифра: 4M03278 Категории: , ,
Бренд:: 4M
Brands