Solar Robot

1.399 ден Со ДДВ

Со 4M Green Science Solar Robot можете да научите како да направите робот во движење користејќи соларни панели и мотор. Гледајте како шета на сончев ден. Не се потребни батерии. Рециклирајте ги секојдневните материјали како делови од неговото тело, овој робот може да се трансформира во робот диносаурус или робот чудовиште.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 4M03294 Категории , ,
Бренд:: 4M
Brands