Snogga Soho Grey

6.999 ден Со ДДВ

Cybex Snogga компресивната зимска прекривка за држење топлина која е леснa за пакување и е дизајнирана за универзално вклопување за во Cybex количките. Држи топлина и е лесна како пердув, но има подобри перформанси кога е влажно. Иновативната облога ослободува вишок влага при вдишување. Му одржува топлина на детето и на -10 ° C.

1 на залиха

Спореди
SKU: CY520003485 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands