Snogga Mini Mustard Yellow

6.999 ден Со ДДВ

Snogga Mini е прекривка дизајнирана за безбедно транспортирање на бебето во седиштето во автомобилот или во длабоката корпа. Екстремно лесната ткаенина го обвива вашето бебе во тесен, кожурец што дише. Snogga Mini е помината низ низа тестови за да се осигури дека е безбедна за време на возењето. Лесна и компактна кога е преклопена, можете да ја носите Snogga Mini на секое патување.

1 на залиха

Спореди
SKU: CY521000859 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands