Sirona Zi i-Size Autumn Gold

33.999 ден Со ДДВ

Родителите кои сакаат максимална безбедност за своето дете имаат потреба од производи што ги исполнуваат нивните очекувања од секој поглед. Со Cybex Sirona Zi i-Size воспоставени се нови стандарди за заштита од страничен и преден удар, произведувајќи автомобилско седиште за кое сме сигурни дека ги надминува сите пред него. Со можност да се ротира за 360 °, лесно е да го натерате вашето дете да се вози и едноставно да го смените седиштето на автомобилот помеѓу позициите наназад и напред. Супериорната удобност се постигнува со 12-чекорен прилагодлив потпирач за глава на седиштето и 5 поставувања за лежење за наоѓање на совршена положба за спиење. За најмалите патници има додаток на главата и страничното полнење што им овозможува да патуваат во ергономски оптимизирана положба.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY520003769 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands