Силиконско лигавче – Лама

1.419 ден Со ДДВ

Лигавче за бебе кое лесно и брзо се чисти. Со длабок џеб за фаќање трошки, изработен е од силикон безбеден за храна и има прилагодлив ремен за вратот за удобност на бебето.

1 на залиха

Спореди
Шифра: HOP9I414910 Категории: , Ознака:
Бренд: Skip Hop
Бренд: