Show Dome Photogrames

689 ден Со ДДВ

Направи 2 рамки за фотографии во снежни топки. Додајте сјај на снежната купола, додадете вода, вметнете го капакот, поставете ја фотографијата и вметнете ја рамката за фотографија. Одлична идеја за подароци, лесна за правење.

На залиха

Спореди
SKU: 4M04593 Категории , , Ознака:
Бренд:: 4M
Brands